Trwa ładowanie... Please wait...
Słowo Proboszcza PDF Drukuj Email

Słowo Proboszcza o. Jerzego Ditricha OMI
  W roku 100. rocznicy objawień Matki Bożej Fatimskiej, jako wyraz naszej wdzięczności Bogu za Maryję i Jej macierzyńską opiekę nad nami, odmawiany codziennie po Mszy św. wieczornej wspólny różaniec w dużym kościele. Serdecznie zapraszam do udziału w tym wydarzeniu, które jest naszą odpowiedzią na prośbę i wezwanie Matki Bożej do modlitwy różańcowej i modlitewnym darem na jubileuszowe obchody.

Również serdecznie zapraszam na tegoroczny festyn parafialny w sobotę 23 września na placu kościelnym. Już dzisiaj chciałbym podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tej wspólnej zabawy.

W nowym roku szkolnym i katechetycznym życzę wszystkim uczniom wytrwałej gorliwości w nauce, aby całoroczna praca zaowocowała pięknymi wynikami na końcu roku szkolnego. Rodzicom i wychowawcom życzę dużo cierpliwości i satysfakcji z trudu przekazywania wiedzy, prawdy i miłości. Niech Duch Święty prowadzi wszystkich Bożymi drogami.

Ten nowy rok duszpasterski jest również wezwaniem dla redakcji „Królowej Pokoju”, życzę więc całemu zespołowi darów Ducha Świętego, aby sprostał wyznaczonym zadaniom i podejmował je ufając w Bożą pomoc.

Wszystkim parafianom, duszpasterzom, animatorom grup w nowym roku katechetycznym i duszpasterskim życzę gorliwości i wytrwałości w podjętych zadaniach oraz radości. Szczęść Boże! 

Proboszcz
o. Jerzy Ditrich OMI


 

Parafia NMP Królowej Pokoju
ul. Ojców Oblatów 1
54-239 WROCŁAW
Biuro Parafialne:
tel. 71 793 67 71 w. 46
fax. 71 793 67 71 w. 30
@2011 Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju, ul. Ojców Oblatów 1, 54-239 Wrocław